Pierre Cardin’de Büyük Sezon Finali !...

Pierre Cardin’de Büyük Sezon Finali !... Pierre Cardin'den muhteşem indirim! Pierre Cardin kalite ve şıklığına %50 indirimli fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatını kaçırmayın. Ne kadar daha indirim olabilir ki? Erkeklerin vazgeçilmez markası Pierre Cardin, kırmızı etiketli ürünlerde %50ye varan indirim fırsatı ile sizleri bekliyor!

Devamını Oku : 26.7.2013

Pierre Cardin’de İndirim Keyfi Başladı !...

Pierre Cardin’de İndirim Keyfi Başladı !... Şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan; Takım Elbise, Ceket, Pantolon, Klasik Gömlek, Spor Gömlek, T-Shirt, Triko, Spor Mont, Spor Pantolon, Jean, Sweat Shirt, Kravat & Papyon, Yelek, Kemer, Klasik Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Terlik & Sandalet, Çorap, Kol Düğmesi, Cüzdan & Kartlık, Çanta-Valiz vb. zengin ürün çeşidiyle erkeklerin vazgeçilmez markası Pierre Cardin, kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Pierre Cardin mağazasına uğrayın, ayakkabıdan pantolona, denimden trikolara kadar ihtiyacınız olan ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olun!

Devamını Oku : 30.6.2013

Pierre Cardin’den Babalar Gününde İkinci Ürüne %50 Net İndirim !...

Pierre Cardin’den Babalar Gününde İkinci Ürüne %50 Net İndirim !... Pierre Cardin’in şıklık esintisi şimdi babaları sarıyor! Babalara özel ayrıcalıklı hediyeler ikinci ürüne %50 net indirimle Pierre Cardin’de. Erkek giyim modasının öncü firması Pierre Cardin, Babalar Günü’ne özel ikinci ürüne %50 net indirim fırsatı sunuyor...

Devamını Oku : 8.6.2013

Pierre Cardin'de Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 3 Taksit !...

Pierre Cardin'de Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 3 Taksit !... Pierre Cardin kampanyası 20 Şubat 2013 - 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında peşin fiyatına kampanyası sadece tek çekim ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır...

Devamını Oku : 24.3.2013

Pierre Cardin'de Tarz Sahibi ErkeklereMiles&Smiles Card'dan Ekstra 2000 Mil!..

Pierre Cardin'de Tarz Sahibi ErkeklereMiles&Smiles Card'dan Ekstra 2000 Mil!.. 20 Mayıs'a kadar sürecek olan kampanya ile Pierre Cardin mağazalarından miles&smile kredi kartları ile tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzerialışverişlerde ekstra 2000 mil hediye.

Devamını Oku : 23.3.2013

4 Kişi Tam 250 TL’lik Değerinde Pierre Cardin Hediye Çeki Kazanacak !...

4 Kişi Tam 250 TL’lik Değerinde Pierre Cardin Hediye Çeki Kazanacak !... En iddialı kare en güzel sloganla buluşsun, Pierre Cardin ilhamın olsun! Pierre Cardin sahne arkası videosundan bir kare belirleyip ekran görüntüsünü sloganıyla birlikte #pierrecardin2013 etiketiyle paylaşıp en çok retweet edilenler içerisinde Pierre Cardin jürisi tarafından seçilen 4 kişi tam 250 TL’lik değerinde Pierre Cardin hediye çeki kazanacak. Sen de 12 Şubat’a kadar daha fazla kare twitle şansını katla ...

Devamını Oku : 7.2.2013

Pierre Cardin Mağazaları'nda Net İndirim!..

Pierre Cardin Mağazaları'nda Net İndirim!.. Pierre Cardin mağazalarında seçili tüm ürünlerde net %40 ve % 50 indirim fırsatları sizleri bekliyor.Ayrıca world'e özel peşin fiyatına 3 taksit sizleri bekliyor.

Devamını Oku : 19.1.2013

Pierre Cardin'de Büyük Sezon Finali Devam Ediyor!..

Pierre Cardin'de Büyük Sezon Finali Devam Ediyor!.. Pierre Cardin mağazalarında sezon sonu indirimler devam ediyor.Siz de gelin, kaliteyi ucuza alın..

Devamını Oku : 19.8.2012

1 2 3 4