Hakkımızda

Kurucu koordinatörümüz Seyfi Öztaş, 1986 doğumludur. İlk ve ortaokulu İstanbul Avcılar’da, liseyi 2000-2004 yılları arasında Gökçeada Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde 4 sene yatılı olarak okuyup, üniversiteyi 2004-2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliğinde okumuştur. Sosyoloji ve psikolojiye olan merakı ve ailenin öneminin farkında olan biri olarak 2020-2021 yılında Yeditepe Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında eğitim görmüş ve diplomasını almıştır. 2022 yılı itibarıyla da Atatürk Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü okumaktadır. 

2005-2007 Yerel yönetimler danışmanlığı

2005-2011 Gençlik yıllarında okul zamanı dışında başladığı ticari uğraşlara paralel olaraksa bu yılları arası Başbakanlığa bağlı Devlet Strateji Planlama Dairesi’nde stratejiysen ve proje koordinatörü olarak görev almıştır.

2007-2009 Kendi kurduğu Yeni Dünya Proje Araştırma Geliştirme Ve Strateji Planlama Enstitüsü ve paralelinde Yeni Dünya Danışmanlık ve Ticari Hizmetler firmasıyla Yönetim yatırım danışmanlığı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere danışmanlık hizmeti vermiştir.

2009-2013 yıllarında kendi kurduğu sırayla GULAYLARSHOP, DGHSHOP ve ALBAKODE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ firmalarıyla e-ticaretten pazarlama şirketleri kurup işletmiştir.

2013 yılında 39 yıllık Sağsöz Mensucat tekstil firması devralmış olup MS Grup Danışmanlık Matbaa İnşaat ve Tekstil İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak faaliyetlerine devam ettirmiştir.

2013-2015 yıllarında yurt dışından ithalata başlayıp birçok ürün getirip, satış ve pazarlamasını PARS FİNANS firmasını kurarak gerçekleştirmiştir.

2015 yılında emlak ve inşaat sektörünün sürekli yükselen trendlerin den dolayı bu alana girmek istemiş ve iki yıl bir inşaat firmasında satıl ve proje koordinatörü olarak görev almıştır.

Bu süre zarfında sektörün olumlu, olumsuzluklarını analiz etmiş yapılan yanlışları ,ihtiyaçları bu süre zarfında tespit etme fırsatı bulmuştur.

2017 yılında ÖZTAŞ EKO İNŞAAT AŞ’yi kurarak bünyesine bağlı olarak emlak alanında iki proje ile emlakdegerlemesayfasi.com ve emlakkatilimortakligi.com projelerini uygulamaya koyarak hayata geçirmiştir.

2021 yılında tekrar başladığı e-ticaret sektörüne kendi markası olan albakode.com ile tekrar faaliyetlerine başlamıştır.

2022 yılında Türkiye ve İstanbul’un mozaiği olan Esenyurt ilçesi için Esenyurt’taki küçük büyük tüm işletmeler krizde ayakta kalabilmelerini sağlamak amacıyla Esenyurt Kobi Platformu olan eskobi.com.tr’u kurarak. Platformdaki tüm üyelerin ürün ve hizmetlerini ücretsiz pazarlamalarına yardımcı olmak için esenyurtilan.online’ı da faaliyete geçirmiştir.        

Şu an incelediğiniz bu proje  albakode.com ve eskobi.com.tr ortak iştiraki ile üretici, satıcı ve tedarikçilerin ürünlerini en uygun fiyattan hızlıca müşterilere ulaştırmak için kurulmuş ve en iyi fiyattan alıcısına ulaştırmayı başarmaktadır.  

kampanyaburda.com © 2023
Espower Bilisim